Czym jest zamek Gerda Tedee?

W dobie mody na „inteligentne” domy pełne urządzeń typu „smart” sterowanych z poziomu aplikacji, pośród tego typu rozwiązań nie mogło zabraknąć automatycznego zamka Tedee oferowanego przez uznaną na rynku firmę Gerda. Zapomnij o szukaniu kluczy w kieszeni, czy torebce i panice, gdy zdarzy Ci się je zgubić lub ich zapomnieć, przestań martwić się, czy dziecko wychodząc do szkoły zamknęło drzwi, otwórz drzwi ekipie remontowej, podczas, gdy będziesz w pracy, dbaj o bezpieczeństwo swojego domu z dowolnego miejsca na świecie używając smartfona, tabletu lub smartwatcha!

Jak wygląda i działa zamek Tedee?

Zamek Tedee ma nowoczesny design i jest połączony z prostą intuicyjną aplikacją, pozwalającą na zdalne sterowanie z użyciem Wi-Fi. W zestawie znajduje się też akumulator 3000 mAh, zapewniający półroczną pracę urządzenia, ładowarka USB, przewód micro USB z adapterem magnetycznym, dodatkowo klucze do wkładki oraz klucze montażowe. Montaż jest prosty, nie wymaga niszczenia drzwi i starego zamka.

Zamek Gerda Tedee (czytaj więcej) mogą obsługiwać tylko upoważnione osoby. Konfiguracja jest prosta i odbywa się poprzez łatwą do ściągnięcia aplikację dostępną na App Store lub w Sklepie Google Play, która umożliwia przypisanie domownikom poszczególnych ról na trzech poziomach użytkowania i personalizację ustawień zamka. Po skonfigurowaniu urządzenia Ty i Twoi Bliscy możecie otwierać i zamykać drzwi bez względu na swoją lokalizację. Aplikacja posiada też funkcję dziennika aktywności umożliwiającą kontrolę tego kto i kiedy otwierał i zamykał drzwi Twojego domu.

Czy automatyczny zamek Tedee jest bezpieczny?

Zamek Tedee został zaprojektowany z użyciem najnowocześniejszego szyfrowania TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa (tzw. bezpieczny protokół), chroniącego przed dostępem osób trzecich. Aplikacja umożliwia na maksymalną personalizację ustawień, z zamka korzystają tylko ściśle uprawnione osoby, którym przypisujesz ściśle określone warianty obsługi. Nie ma bezpieczniejszego sposobu na ochronę Twojego domu!

Zaufaj firmie z 35-letnim stażem na rynku, kup zamek Tedee i ciesz się bezpieczeństwem, nowoczesnością i poczuciem komfortu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *