Dlaczego warto wybrać wózek dziecięcy 3w1

Wózek mima xari jest produktem, który pozwala na samodzielne spersonalizowanie pod swoje potrzeby. Ten model zrywa z ograniczeniami, co pozwala, aby rodzice ceniący sobie niebagatelny wygląd dostosowany ten wózek do swoich potrzeb i potrzeb dziecka. Wózek dziecięcy 3w1 zapewnia niesamowity komfort. Osiągnięto to dzięki dokładnej analizie potrzeb rodzin z dziećmi. Oczywiście wygląd to nie wszystko. Dlatego wózek mima posiada opatentowane funkcje.

Kompaktowa gondola umieszczona na siedzisku wózka pozwala na łatwą zmianę siedziska w gondole i odwrotnie. Wózek został zaprojektowany, tak by służyć od pierwszych dni od narodzin, aż do wagi 22 kilogramów. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że wózek dostosowuje się do dziecka wraz z jego rozwojem.

wózek dziecięcy 3w1

Zalety wózka Mima Xari

Opatentowany system gondoli pozwala poprzez odpięcie zamka na przekształcenie siedziska w gondole. Odwrotny proces zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund. Wózek wykonany jest z pianek EVA. Jest to lekki i ciągliwy materiał, który pokryto tkaniną ze sztucznej skóry. Materiał, z którego wykonany jest produkt, jest łatwy w czyszczeniu. Oprócz tego tworzy on nienaganną i ładną estetykę, którą docenią rodzice ceniący minimalistyczny, lecz ciekawy design.

Najważniejsze funkcje tego produktu to: 3 pozycje ustawiania siedziska, szybkie składanie i rozkładanie, przyjazna w użytkowaniu rama, regulowana rączka, innowacyjna gondola, miękka wkładka z 5 punktowymi szelkami, odporne koła z możliwością demontażu, pokrywy na kosze oraz zatrzask zabezpieczający wózek po złożeniu. Wszystkie te cechy sprawiają, że wózek jest nieżywe przyjazny w użytkowaniu.

Wózek dziecięcy 3w1 – Opcje ustawienia siedziska

Wózek 3w1 posiada różne możliwości ustawienia siedziska. Można zatem ustawić je przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Pozwala to dostosować wózek do potrzeb maluszka. Kąt nachylenia wózka jest regulowany w 3 pozycjach. To ułatwia dopasowanie aktualnego ułożenia dziecka do jego potrzeb.

W zależności od tego czy potrzebuje drzemki, czy jest ciekawe świata, można ustawić odpowiedni kąt nachylenia. Taka konstrukcja sprawia, że spacery będą ciekawe i zarazem bezpieczne dla maluszka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *