Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Eco 25

W przypadku małych działek pojawiają się czasem trudności związane z ich optymalnym zabudowaniem. Domy w zabudowie bliźniaczej to praktyczne rozwiązanie, szczególnie na właśnie działkach, umożliwiają bowiem lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Dla osób zainteresowanych tego typu zabudową, a jednocześnie poszukujących niebanalnego projektu, łączącego w sobie prostotę i funkcjonalność doskonałym rozwiązaniem będzie dom Eco 25.

Projekt Eco 25 – Rozkład domu

Eco 25 to piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Na parterze zlokalizowana została otwarta kuchnia, połączona z salonem i jadalnią. Łączna przestrzeń do zagospodarowania wynosi tutaj aż 40 m2. Tak duża otwarta powierzchnia daje szereg możliwości aranżacji. Całość jest nie tylko przestronna, ale również dzięki obszernym oknom, bardzo jasna. Projekt domu uwzględnia na parterze również łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownię.

Na piętrze domu Eco 25 znajdują się trzy sypialnie oraz funkcjonalna łazienka. Do sypialni głównej przynależy praktyczna garderoba oraz okno balkonowe, zapewniające swobodny dostęp dużej ilości światła dziennego. Taki rozkład spokojnie sprawdzi się nawet przy większej liczbie domowników.

Dlaczego akurat ten projekt?

Dom Eco 25 zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość oraz estetyczny wygląd. Zastosowane technologie sprawiają, że jest ciepły oraz energooszczędny. Dom spełnia wszystkie wymagane normy energetyczne. Eco 25 stanowi ciekawe połączenie nowoczesności i tradycji. Spodoba się zarówno miłośnikom prostoty, ale dzięki szerokim możliwościom aranżacji z całą pewnością przypadnie również do gustu fanom innych stylów.

Ciemna dachówka, połączona z jasną elewacją i drewnianymi zdobieniami sprawiają, że dom wygląda atrakcyjnie i elegancko. Eco 25 stanowi propozycję nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla deweloperów. Dom można zaoferować bowiem nie tylko w wersji bliźniaczej, ale również jednorodzinnej, dwulokalowej.

Zobacz na: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-25-jb36/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *